ZBUDUJ SILNY ZESPÓŁ mentor - coaching zespołowy

Silny, mocny zespół, czyli efekt synergii w praktyce.

Coaching zespołowy (wraz z mentor-coachingiem) – 2 lub więcej dni.

Pracuję autorską, bardzo skuteczną metodą budowania i rozwijania zespołu – sprawdzona w wielu zespołach, z różnych branż. Coaching zespołowy według mojej metody, pozwala bardzo mocno zintegrować zespół, oczyścić relacje z wszelkich niejasności i „kwachów", powoduje, że współpraca między członkami zespołu wchodzi na dużo wyższy poziom – także w zespołach, które do tej pory dobrze ze sobą współpracowały. Nowa jakość, standardy, nowa energia, motywacja, atmosfera, kreatywność i wiele innych korzyści zostaje uwolnionych w ponadprzeciętny sposób. Hasło „synergia zespołu" nabiera realnego wymiaru. Inwestycja, która zawsze się zwraca.


"Prawdziwego lidera można rozpoznać po efektach pracy jego podwładnych, natomiast wielkość przywództwa nie mierzy się zakresem jego władzy, lecz zdolnością inspirowania innych do działania, a głównym zadaniem przywódcy jest mobilizowanie innych do twórczego działania." (John C. Maxwell)
"Rozpocznij tam gdzie jesteś, Wykorzystaj to, co masz, Zrób to, co możesz." (A. Ashe)
"Coaching polega na wspieraniu ludzi w wyznaczaniu celów, które są dla nich ważne, i na zwiększaniu ich zdolności do osiągania tych celów bez mówienia i robienia tego za nich."
"Dobry szef powinien dostarczać swojemu podwładnemu tego, czego ten ostatni potrzebuje, by skutecznie realizować stawiane przed nim zadania." (Ken Blanchard)