Life coaching - szkolenia interpersonalne

 

Life coaching

Life coaching, pozwala spojrzeć na te same sprawy z zupełnie innej perspektywy, poszerza horyzonty, uwalnia nowe pomysły, rozwija kreatywność, uwalnia motywację do działania, zamienia chęci w cele i plany, pomaga skutecznie zaplanować i osiągać zamierzone cele, pomaga realizować pragnienia i marzenia, odblokowuje potencjał, rozwija, uwalnia siłę do zmiany, pomaga zacząć działać kiedy się nie chce, pomaga pokonać ograniczenia, strach, obawy...

 

Szkolenia life coaching skierowane są dla osob, które chcą żyć pełniej, lepiej, które chcą wydobyć potencjał, który w nich drzemie.

Więc jeśli:

- chcesz wzmocnić poczucie własnej wartości;

- dążysz do zmainy swoich nawyków;

- rozwinąć zdolności interpersonalne;

- skutecznie komunikować się w relacjach w domu, rodzinie, pracy;

- radzić sobie ze stresem i emocjami;

- lepiej zarządzać czasem, organizacją swojej pracy

to zgłoś się do mnie a razem znajdziemy rozwiązanie, które pozwoli zlikwidować przeszkody stojące na drodze do dobrego życia.

 

 

"Prawdziwego lidera można rozpoznać po efektach pracy jego podwładnych, natomiast wielkość przywództwa nie mierzy się zakresem jego władzy, lecz zdolnością inspirowania innych do działania, a głównym zadaniem przywódcy jest mobilizowanie innych do twórczego działania." (John C. Maxwell)
"Rozpocznij tam gdzie jesteś, Wykorzystaj to, co masz, Zrób to, co możesz." (A. Ashe)
"Coaching polega na wspieraniu ludzi w wyznaczaniu celów, które są dla nich ważne, i na zwiększaniu ich zdolności do osiągania tych celów bez mówienia i robienia tego za nich."
"Dobry szef powinien dostarczać swojemu podwładnemu tego, czego ten ostatni potrzebuje, by skutecznie realizować stawiane przed nim zadania." (Ken Blanchard)