Elitarne studia typu Leadership MBA (L-MBA)

Szczegóły: http://www.podyplomowe.wszp.edu.pl/Studia_Podyplomowe,94,0,201,5.html

O NAS:

Wszystko co robimy, czynimy na chwałę Jezusa Chrystusa. Wierzymy, że fundamentem i warunkiem przywództwa jest służba. „Kto chce być pierwszym – niech będzie sługą pozostałych”. Tego uczymy i sami tak czynimy.

www.facebook.com/chrzescijanskieprzywodztwo

Misja

Kształtujemy skutecznych liderów w oparciu o wartości chrześcijańskie. Kreujemy lepszą rzeczywistość poprzez kształtowanie ludzi najmocniej na nią wpływających. Wierzymy, że zmiana na lepsze zaczyna się od pojedynczych ludzi obdarzonych duchem przywódczym, którzy pociągają za sobą innych.

Nasza oferta:

Poprzez interdyscyplinarny program nauczania rozwijamy i ćwiczymy jasny, spójny i przemyślany model przywództwa opartego o silne wartości, praktyczne doświadczenie, przykładną pracę i duchowość.

Nie dyskutujemy o różnicach doktrynalnych lecz stawiamy na ekumeniczną współpracę. Wierzymy w nowoczesność nauczania i podejścia do studenta, żelazną konsekwencję wobec zasad oraz celowość i skuteczność działania.

Co nas wyróżnia:

Redefiniujemy pojęcie studiów MBA, tworząc nową jakość: elitarne studia typu Leadership MBA (L-MBA) oparte na chrześcijańskich wartościach. Zatrudniamy najlepszych, chrześcijańskich, zweryfikowanych przez gremium programowe wykładowców i praktyków.

Oferujemy indywidualne prowadzenie w postaci coachingu, mentoringu oraz kierownictwa duchowego. Oferujemy też opiekę tutora monitorującego indywidualne postępy studentów.

www.wszp.edu.pl

"Prawdziwego lidera można rozpoznać po efektach pracy jego podwładnych, natomiast wielkość przywództwa nie mierzy się zakresem jego władzy, lecz zdolnością inspirowania innych do działania, a głównym zadaniem przywódcy jest mobilizowanie innych do twórczego działania." (John C. Maxwell)
"Rozpocznij tam gdzie jesteś, Wykorzystaj to, co masz, Zrób to, co możesz." (A. Ashe)
"Coaching polega na wspieraniu ludzi w wyznaczaniu celów, które są dla nich ważne, i na zwiększaniu ich zdolności do osiągania tych celów bez mówienia i robienia tego za nich."
"Dobry szef powinien dostarczać swojemu podwładnemu tego, czego ten ostatni potrzebuje, by skutecznie realizować stawiane przed nim zadania." (Ken Blanchard)